Novinky

Oznámení o odstávce

Vážení zákazníci,

v souvislosti s probíhající modernizací kotelny J. Knihy budeme nuceni provést odstávku této kotelny v termínu od 24. 6. do 28. 6. 2019. V této době nebude k dispozici teplá voda.

Velice se omlouváme za vzniklé nepohodlí a pokusíme se odstávku maximálně zkrátit.

Nonstop dispečink

Zpravodaj Energie AG

Rychlý kontakt

Energie AG Teplo Rokycany

Pod Kostelem 117
337 01 Rokycany

IČ: 25 22 35 69
DIČ: CZ 25 22 35 69

Telefon:
+420 800 77 88 33 - dispečink
+420 371 519 100 - firma
+420 603 168 606 - technik
+420 603 168 603 - fakturace

E-mail: info(at)teplo-rokycany.cz

WWW: www.teplo-rokycany.cz

Energie AG Teplo Rokycany s.r.o. - idatabaze.czEnergetika - idatabaze.cz
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8

Energie AG Teplo Rokycany

Společnost ENERGIE AG Teplo Rokycany s.r.o. vznikla prodejem firmy Tehor Rokycany společnosti ENERGIE AG Teplo Bohemia s.r.o. Provozuje v Rokycanech 17 plynových zdrojů o nainstalovaném výkonu 29,4 MW a teplovodní rozvody o délce 5,6 km. Ve městě Rokycany dodává teplo a teplou vodu do cca 2400 bytů, škol, školek a komerčních prostor o celkovém objemu 20 GWh ročně. Ve městě Zbiroh dodává teplo a teplou vodu zhruba 300 bytům a dalším prostorám v objemu 2,8 GWh za rok.

Energie AG jako významný odběratel zemního plynu je schopna vyjednat pro své společnosti v České republice výhodnější podmínky pro nákup plynu než malá tepelná hospodářství nebo maloodběratelé pro své domácí plynové kotelny. Rozsáhlé investice do nejmodernějších technologií zvýšily hospodárnost výroby a přenosu energie k zákazníkům a posunuly technické vybavení tepelného hospodářství na nejvyšší úroveň.

Na těchto stránkách vás budeme průběžně informovat o vývoji technického a technologického rozvoje našich plynových kotelen i o ostatních novinkách v naší společnosti.

Spokojenost našich zákazníků je naším hlavním cílem, proto pokud pro Vás můžeme cokoli udělat nebo přizpůsobit naše služby Vašim potřebám, neváhejte nás prosím kdykoli kontaktovat. Při provozování tepelných hospodářství klademe důraz na kvalitu našich dodávek tepelné energie tak, aby naši zákazníci plně využívali výhod centrálního zásobování teplem.

  POHODLÍ - PŘÍZNIVÉ CENY - ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ - SPOLEHLIVOST

Výrazně jsme rozšířili spektrum nabízených služeb a nabízíme našim zákazníkům veškeré služby týkající se dodávek tepla a teplé vody tak říkajíc „z první ruky“:

- Výroba a dodávky tepla a teplé vody

- Provozování domovních i průmyslových kotelen

- Montáž a servis termostatických ventilů

- Montáž a servis rozdělovačů topných nákladů a rozúčtování nákladů na vytápění

- Montáž a servis bytových vodoměrů a rozúčtování nákladů na vodu

- Snímkování termokamerou – vyhledávání tepelných ztrát

- Topenářské a vodoinstalatérské práce

- Energetické poradenství

Koncern
Vodárenství
Teplárenství