Novinky

Oznámení o odstávce

Vážení zákazníci,

v souvislosti s probíhající modernizací kotelny J. Knihy budeme nuceni provést odstávku této kotelny v termínu od 24. 6. do 28. 6. 2019. V této době nebude k dispozici teplá voda.

Velice se omlouváme za vzniklé nepohodlí a pokusíme se odstávku maximálně zkrátit.

Nonstop dispečink

Zpravodaj Energie AG

Rychlý kontakt

Energie AG Teplo Rokycany

Pod Kostelem 117
337 01 Rokycany

IČ: 25 22 35 69
DIČ: CZ 25 22 35 69

Telefon:
+420 800 77 88 33 - dispečink
+420 371 519 100 - firma
+420 603 168 606 - technik
+420 603 168 603 - fakturace

E-mail: info(at)teplo-rokycany.cz

WWW: www.teplo-rokycany.cz

Energie AG Teplo Rokycany s.r.o. - idatabaze.czEnergetika - idatabaze.cz
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8

Nové kotle pro Rokycany

Hlavní prioritou a cílem Energie AG Teplo Rokycany je zajistit svým zákazníkům kvalitní, spolehlivé a úsporné dodávky tepla a teplé vody. Proto neustále pracujeme na modernizaci našich tepelných zdrojů, rozvodů tepla i domovních předávacích stanic.

V minulých letech jsme provedli rekonstrukci rozvodů tepla z kotelny Zbiroh, částečnou rekonstrukci rozvodů kotelny Václav, rekonstrukci kotelen Žďár, Pojišťovna a ZŠ Zbiroh, instalaci kogenerační jednotky v kotelně Václav a rekonstrukci rozdělovače a sběrače na výstupu z kotelny, výměnu kotle v kotelně Pátek spojenou s rekonstrukcí vnitřních rozvodů a řídícího systému v této kotelně, rekonstrukci řídích systémů a předávacích stanic a mnoho dalších investičních i neinvestičních opatření směřujících ke zvýšení efektivity a spolehlivosti našich zařízení.

I v letošním roce pokračujeme v tomto úsilí. Proto jsme kromě rekonstrukce dalších domovních předávacích stanic připravili i výměnu kotlů v kotelnách Václav a J. Knihy.

Kotelna J. Knihy projde rekonstrukcí vnitřních rozvodů a řídícího systému a při té příležitosti budou demontovány dva staré kotle a budou nahrazeny moderním kotlem Hoval CompactGas 700 s hořákem Weishaupt. Vzhledem k prostorové dispozici kotelny bude tato rekonstrukce náročnější a její dokončení předpokládáme v létě příštího roku.

Kotelna Václav bude nově vybavena kotlem Hoval MAX-3 1250 s dochlazovačem spalin. Tento kotel se nám podařilo výhodně získat od sesterské společnosti Tepelné zásobování Rakovník, kde neměl dostatečné využití. Protože kotelna Václav je na instalaci nového kotle připravena a k jeho zprovoznění nebude třeba žádná odstávka, bude nový kotel zprovozněn již v průběhu letošní topné sezóny.

Tato opatření zvýší účinnost a spolehlivost výroby tepla pro naše zákazníky a již nyní připravujeme jejich pokračování v dalších letech.

Koncern
Vodárenství
Teplárenství