Novinky

Oznámení o odstávce

Vážení zákazníci,

v souvislosti s probíhající modernizací kotelny J. Knihy budeme nuceni provést odstávku této kotelny v termínu od 24. 6. do 28. 6. 2019. V této době nebude k dispozici teplá voda.

Velice se omlouváme za vzniklé nepohodlí a pokusíme se odstávku maximálně zkrátit.

Nonstop dispečink

Zpravodaj Energie AG

Rychlý kontakt

Energie AG Teplo Rokycany

Pod Kostelem 117
337 01 Rokycany

IČ: 25 22 35 69
DIČ: CZ 25 22 35 69

Telefon:
+420 800 77 88 33 - dispečink
+420 371 519 100 - firma
+420 603 168 606 - technik
+420 603 168 603 - fakturace

E-mail: info(at)teplo-rokycany.cz

WWW: www.teplo-rokycany.cz

Energie AG Teplo Rokycany s.r.o. - idatabaze.czEnergetika - idatabaze.cz
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8

Nová služba: provozování kotelen

Na četné žádosti a dotazy na optimalizaci nákladů na teplo ze samostatných soukromých domovních kotelen jsme připravili novou velice zajímavou službu - pronájem a provozování domovních a průmyslových kotelen.

Jak to funguje? Jako společnost, která se profesionálně zabývá výrobou a dodávkami tepla jsme plně kvalifikováni k provozování jakýchkoli tepelných zařízení. Současně jako součást obrovského nadnárodního koncernu Energie AG jsme schopni vyvinout silný tlak na dodavatele a dosáhnout velmi výhodných cen primárních energií - zemního plynu a elektrické energie.

Tyto své výhody pak předáváme našim zákazníkům nejen při výrobě a dodávkách tepla z vlastních zařízení, ale nyní i prostřednictvím naší nové služby. Zákazník, například bytový dům, má vlastní domovní kotelnu, kterou si sám provozuje a nemá žádnou možnost, jak snížit náklady na zemní plyn. Navíc má neutálé starosti se zajištěním provozu, s administrativními záležitostmi, nese provozní rizika, atd. Řešením je ta možnost, že svou kotelnu pronajme naší společnosti. My pak odebíráme zemní plyn a elektrickou energii na náš účet a za výrazně nižší ceny a domu dodáváme teplo za cenu, které by sám nikdy nebyl schopen dosáhnout. A samozřejmě v rámci této ceny tepla zajišťujeme i veškerou obsluhu, administrativní úkony, pojištění, atd. Zkrátka náš zákazník dosáhne velmi zajímavého snížení nákladů na teplo a současně se zbaví všech starostí a povinností spojených s provozováním kotelny.

Navíc tuto službu poskytujeme s velmi krátkými výpovědními lhůtami, proto kdybyste nebyli s našimi službami spokojeni, můžete se kdykoli bez jakýchkoli nákladů vrátit k původnímu stavu.

Zaujala Vás tato naše služba? Neváhejte nás prosím kdykoli kontaktovat a vyžádat si podrobnosti a nezávaznou cenovou nabídku.

Koncern
Vodárenství
Teplárenství