Novinky

Oznámení o odstávce

Vážení zákazníci,

v souvislosti s probíhající modernizací kotelny J. Knihy budeme nuceni provést odstávku této kotelny v termínu od 24. 6. do 28. 6. 2019. V této době nebude k dispozici teplá voda.

Velice se omlouváme za vzniklé nepohodlí a pokusíme se odstávku maximálně zkrátit.

Nonstop dispečink

Zpravodaj Energie AG

Rychlý kontakt

Energie AG Teplo Rokycany

Pod Kostelem 117
337 01 Rokycany

IČ: 25 22 35 69
DIČ: CZ 25 22 35 69

Telefon:
+420 800 77 88 33 - dispečink
+420 371 519 100 - firma
+420 603 168 606 - technik
+420 603 168 603 - fakturace

E-mail: info(at)teplo-rokycany.cz

WWW: www.teplo-rokycany.cz

Energie AG Teplo Rokycany s.r.o. - idatabaze.czEnergetika - idatabaze.cz
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8

Co nás čeká v roce 2013?

Rok 2013 bude pro naší společnost rokem plným tvrdé práce a důležitých investic. Většina změn a investičních akcí bude směřovat k další modernizaci našich tepelných zdrojů a tím ke zvyšování účinnosti výroby tepla a teplé vody.

V době, kdy se ceny zemního plynu a elektrické energie zvyšují prakticky každým rokem, tak snižujeme spotřeby těchto primárních energií a omezujeme jejich vliv na cenu tepelné energie. Přinášíme tak našim zákazníkům velmi komfortní a spolehlivé dodávky tepla za příznivou cenu. Posuďte sami, v letošním roce chystáme tyto nejdůležitější investice:

  • Rekonstrukce topné sítě Zbiroh: Kompletní rekonstrukce vnější rozvodů do předizolovaného potrubí. Výrazně se sníží tepelné ztráty v rozvodech.
  • Rekonstrukce kotelny Zbiroh: Kompletní přestavba vnitřních rozvodů kotelny a instalace jednoho nového kotle. Výrazně se sníží tepelné ztráty při výrobě tepla.
  • Rekonstrukce kotelny Pátek (Rokycany): Kompletní přestavba vnitřních rozvodů kotelny a instalace jednoho nového kotle. Výrazně se sníží tepelné ztráty při výrobě tepla.
  • Instalace kogenerační jednotky o výkonu 1,6 MW do kotelny Václav (Rokycany) ve spolupráci s ČEZ Energo. Zvýší se účinnost výroby tepla a sníží se náklady na dodanou tepelnou energii z kogenerace.
  • Rekonstrukce kotelny Knihovna (Rokycany): Kompletní výměna technologie, která sníží spotřebu zemního plynu na výrobu tepla.
  • Přestěhování, rekonstrukce a rozšíření dispečinku: Umožní nám detailnější dohled nad technologiemi a rychlejší reakci na případné výpadky a technické potíže.
  • Mnoho dalších drobnějších akcí...

Jsme přesvědčeni, že tyto změny přinesou našim zákazníkům další zvýšení komfortu dodávaných služeb a stabilní ceny za tyto služby.

Koncern
Vodárenství
Teplárenství