Novinky

Oznámení o odstávce

Vážení zákazníci,

v souvislosti s probíhající modernizací kotelny J. Knihy budeme nuceni provést odstávku této kotelny v termínu od 24. 6. do 28. 6. 2019. V této době nebude k dispozici teplá voda.

Velice se omlouváme za vzniklé nepohodlí a pokusíme se odstávku maximálně zkrátit.

Nonstop dispečink

Zpravodaj Energie AG

Rychlý kontakt

Energie AG Teplo Rokycany

Pod Kostelem 117
337 01 Rokycany

IČ: 25 22 35 69
DIČ: CZ 25 22 35 69

Telefon:
+420 800 77 88 33 - dispečink
+420 371 519 100 - firma
+420 603 168 606 - technik
+420 603 168 603 - fakturace

E-mail: info(at)teplo-rokycany.cz

WWW: www.teplo-rokycany.cz

Energie AG Teplo Rokycany s.r.o. - idatabaze.czEnergetika - idatabaze.cz
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8

O společnosti

Společnost ENERGIE AG Teplo Rokycany s.r.o. je nástupnickou společností firmy Tehor Rokycany, která byla dlouholetým tradičním dodavatelem tepla v Rokycanech a ve Zbirohu. Firma Tehor Rokycany byla v majetku Města Rokycany. Postupem času vyvstala potřeba rozsáhlých investic do rekonstrukcí a modernizace technologií výroby a dodávek tepla. Proto do společnosti vstoupil silný strategický partner, a to mezinárodní koncern ENERGIE AG Oberösterreich, který je jedním z předních evropských poskytovatelů komunálních služeb. Společnost Tehor Rokycany se tak v roce 2010 stala součástí koncernu ENERGIE AG s novým jménem - ENERGIE AG Teplo Rokycany.

Od roku 2010 probíhají ve společnosti ENERGIE AG Teplo Rokycany neustálé rekonstrukce a optimalizace, které mají jediný základní cíl - přetvořit společnost na optimálně fungujícího dodavatele, který nabízí svým zákazníkům služby, které jim ušetří peníze, čas i starosti. Našim cílem je poskytovat našim zákazníkům komfortní a spolehlivé dodávky tepla za velmi přijatelné ceny.

Naše společnost provozuje v Rokycanech 17 plynových zdrojů o nainstalovaném výkonu 29,4 MW a teplovodní rozvody o délce 5,6 km. Ve městě Rokycany dodává teplo a teplou vodu do cca. 2.400 bytů, škol, školek a komerčních prostor o celkovém objemu 20 GWh ročně. Ve městě Zbiroh dodává teplo a teplou vodu zhruba 300 bytům a dalším prostorám v objemu 2,8 GWh za rok.

Našim cílem však nejsou jen pouhé dodávky tepla. Našim cílem je to, aby naši zákazníci v nás měli partnera, který jim zajistí veškeré služby spojené s teplem - od dodávek tepla až po například instalatérské práce. Proto jsme výrazně rozšířili spektrum našich služeb. V současné době nabízíme našim zákazníkům tyto služby:

  • Výroba a rozvod tepla
  • Provozování domovních i průmyslových kotelen (více zde)
  • Topenářství
  • Vodoinstalatérství
  • Montáž rozdělovačů topných nákladů
  • Rozúčtování nákladů na teplo i vodu
  • Montáž poměrových i fakturační měřidel a vodoměrů
  • Montáž termoregulačních ventilů
  • Poradentsví v dodávkách tepla a úsporách energií
  • Další speciální služby v oblasti energetiky

Rádi pomůžeme i Vám - pokud hledáte jakékoli řešení v uvedených oblastech, budeme rádi, když se na nás kdykoli obrátíte.

Koncern
Vodárenství
Teplárenství