Havarijní linka 800 778 833

Zákazník

Zvažujete odběr tepla ze soustavy centrálního zásobování teplem?

Kontaktujte nás uvedených telefonních číslech, emailem nebo nás navštivte osobně v sídle naší firmy, sdělte nám Vaše požadavky a my prověříme existenci sítí v místě Vámi požadovaného odběru a poté společně s Vámi projednáme termín a způsob realizace přípojky a odběrného místa. Dodávky tepla z SCZT jsou výhodné, pohodlné a prospívá čistému vzduchu ve Vašem městě!

Mohu si zatopit kdykoliv chci, bez ohledu na roční období??

Tepelnou energii dodáváme do bytových domů po celých rok pro přípravu teplé vody. U vytápění se řídíme požadavky našich odběratelů. U centrálních a objektových předávacích stanic zahajujeme dodávku tepla pro vytápění individuálně na základě komunikace se zástupci bytových domů. U bytových předávacích stanic si může každý majitel bytu zvolit svůj vlastní termín zahájení topné sezóny.

Porucha dodávky tepla a teplé vody

Může se stát, že při rekonstrukcích sítě či z důvodu nenadálé poruchy není dodávka tepla či teplé vody podle smluvních parametrů. Pakliže se potřebujete informovat o předpokládané délce přerušení dodávky nebo nás chcete na cokoliv upozornit, tak volejte na náši havarijní linku na tel. čísle: 800 77 88 33!

Reklamace vyúčtování

Myslíte si, že máte chybu ve vyúčtování za odebrané teplo nebo teplou užitkovou vodu nebo se potřebujete dotázat na jednotlivé položky faktury? Pak se prosím obraťte emailem na kontakt uvedený na faktuře či na email: sreiberova@teplo-rokycany.cz.

Ceník tepelné energie